Info seoses koroonaviiruse levikuga Ameerika Ühendriikides

Seoses koroonaviiruse jätkuva levikuga kehtestavad Ameerika Ühendriikide ametivõimud meetmeid koroonaviiruse haiguse COVID-19 leviku tõkestamiseks. Info haiguse leviku ja selle piiramiseks rakendatavate meetmete kohta Ameerika Ühendriikides on leitav Haiguste Kontrolli ja Ennetamise Keskuste (Centers for Disease Control and Prevention) veebilehelt.

San Franciscos palume järgida kohalike ametivõimude juhiseid. Ajakohastatud info haigusel leviku ja selle tõkestamiseks San Franciscos rakendatavate meetmete kohta on leitav linna kodulehelt.

Haigustunnuste (palavik, köha, hingamisraskused) ilmnemisel helistage vajadusel San Francisco linna abiliinile 311, kes nõustab tervishoiuteenuse leidmisel. Üleriigiline hädaabi number on 911.

Seoses koroonaviiruse levikuga kuulutas Ameerika Ühendriikide President välja Ameerika Ühendriikidesse sisenemise keelu välismaalastele, kes on enne riiki sisenemist viibinud Schengeni (sh Eesti) alal 14päevase perioodi jooksul. Põhjalikum info on leitav siit.

NB! Reisipiirangud puudutavad ainult riiki sisenejaid, mitte riigist lahkuvaid välismaalasi. 

Riiki sisenejaid puudutav info, sh loetelu USA lennujaamadest, mis jätkavad Euroopast saabuvate lendude teenindamist, on leitav siit.

Riigist lahkumiseks palume võtta ühendust lennufirma või reisibürooga.

Lennufirmad San Francisco lennujaamas (SFO) ja SFO reisiinfo CODIV-19 kontekstis.